Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 11 do 20
Strona : 2
Ilość wpisów : 5618
dnia 07/11/2018 godz. 22:39
Ocena : -/10

Błagam o modlitwę za moją narzeczoną Martynę. Proszę o wymodlenie pełnego zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego dla Martyny. W ostatnim czasie Martyna bardzo podupadła na zdrowiu. Psychicznie jest słabo z Martyną, fizycznie też średnio ( problemy ze wzrokiem, infekcje bakteryjne , problemy z wypróżnianiem, bóle i zawroty głowy, niskie ciśnienie. ) Ostatnio tez Martyna upadła na zdrowiu duchowym, zaniedbała modlitwę i ogólnie praktyki religijne. Spodziewamy się też dziecka z Martyną 21 tydzień naszej ciąży. Błagam również o prawidłowy rozwój dla naszego nienarodzonego Maleństwa, o zdrowie, pokój, szczęście, Ducha Świętego i jego 7 darów i potrzebne łaski dla naszego nienarodzonego dzieciątka.

Ciągle coś wychodzi albo jakieś infekcji , infekcje bakteryjne, to bóle, zawroty głowy, to znowu niskie ciśnienie, . Braliśmy już 2 antybiotyki a jak wiadomo to nie jest dobre dla ciąży.

Ciągle coś....

K*****nym problemem jest to że Martyny rodzina mnie nie akceptuje a wręcz źle życzy . Martyny rodzina krzyczy na Martynę, wywiera na Martynie presje, zastrasza ją. Również wręcz przymusili Martynę by kontynuowała studia na 3 roku pielęgniarstwa . Moja rodzina też jest nie lepsza ponieważ moja mama nie potrafi zrozumieć tego że kocham Martynę i nasze nienarodzone Maleństwo. Moja matka i siostra są coraz bardziej agresywne pod moim adresem i Martyny. Także mamy takie właśnie rodziny a najgorzej się zachowują Martyny rodzice , ciotka i siostry a z mojej strony moja matka i si
             
dnia 04/11/2018 godz. 19:57
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego przepisania domu i majątku na Annę z intencją oddania majątku na służbę Bogu. Proszę o modlitwę za osoby, które nie są powołane do posiadania majątku a mają złe intencje o przemianę ich serca i nawrócenie. Proszę o modlitwę o jak najszybszą sprzedaż zadłużonego Domu mojej Mamy i szybkiego powrotu do Polski. Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji finansowej w rodzinie. Proszę też o uzdrowienie rodziny z chorób duchowych i cielesnych.
Anna
     
Wpisy : 11 do 20
Strona : 2
Ilość wpisów : 5618