Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 21 do 30
Strona : 3
Ilość wpisów : 5618
dnia 31/10/2018 godz. 15:08
Ocena : -/10

Bardzo poproszę o modlitwę za Gabrysię!

Gabrysia określa się jako wierząca (i praktykująca) od jakichś 3 lat.
Obecnie przeżywa duży kryzys. Zaczyna do Niej docierać, że nawrócenie wymaga metanoi (zmiany myślenia), otworzenia się, w celu przyjęcia Bożych Łask, zaufania, postawienia Boga i bliźniego na pierwszym miejscu, przed wygodą własną i… ma z tym duży problem.
Jednocześnie ciężarem wydaje się Jej normalne zaangażowanie w zdrowe relacje z innymi ludźmi (ograniczeniem Jej wolności), zobowiązania wobec wspólnych aktywności (podjęcie odpowiedzialności), a do tego woli przeżywać świat własnych krzywych wyobrażeń i niezdrowych emocji, niż żyć w prawdzie o Bogu i bliźnim. Konfrontacje niewiele dają, ponieważ bodźce wewnętrzne są silniejsze, niż informacje podawane z zewnątrz. Terapia w połączeniu ze wspólnotą i życiem religijnym (tworząca jeden spójny obraz) wydaje się również nie być skuteczna.
Bardzo prosimy o wsparcie modlitewne.
                 
dnia 25/10/2018 godz. 20:21
Ocena : 10/10

Proszę o modlitwę, abym odnalazła sens życia. Proszę o zdrowie dla Rodziców, dojście do sprawności Piotra, narodzin zdrowego dzieciątka u Ewy i Piotra. Proszę o dar miłości. Spraw Boże bym została pokochana z wzajemnością.
 
Wpisy : 21 do 30
Strona : 3
Ilość wpisów : 5618