Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 21 do 30
Strona : 3
Ilość wpisów : 5544
 
dnia 04/09/2018 godz. 11:42
Ocena : -/10

Bardzo poproszę o modlitwę za rodziny Moniuszków i Chrzonstowskich.
Szczególnie za Michała, Pawła, Karola, Magdę, Michała, Agnieszkę, Mateusza, Olę, Michała, Karolinę oraz Beatę, Adę i Antoniego.
Proszę dla nich o łaski pokory, życia w Prawdzie, głębokich nawróceń, pogłębiania wiary, trwania w żywych, godnych i pięknych relacjach z Bogiem i bliźnim oraz rozumienia innych ludzi w Duchu Świętym.

Bardzo proszę również o modlitwę za Marcelinę, Edytę, Gabrysię i Agę oraz Macieja.
         
dnia 31/08/2018 godz. 16:06
Ocena : -/10

Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę. Jestem jeszcze w trudnej sytuacji dla mnie. Pragnę mieć męża i stworzyć rodzinę na wzór Bożej rodziny. Od trzech lat niby to jestem niby nie w związku z chłopakiem, który ma kryzys męskości i nie jest decyzyjny (jest to stwierdzone). Oficjalnie nie jesteśmy razem, ale spotykamy się bardzo często z różnych okazji wspólnotowych. Bardzo proszę o modlitwę, bo ja jestem związana z nim emocjonalnie i nie wiem, nie umiem rozwiązać tej sytuacji. W moim przekonaniu myślę że mamy być razem, ale kompletnie nie wiem jak do niego „podejść”. Nie umiem mu okazać uczucia, bo nie mam do niego zaufania. Jest przemądrzały, a jednocześnie nie potrafi się zachować odpowiednio do mnie jako do kobiety. W stosunku do mnie nie zachowywał się należycie, nie mówię tu o drastycznych przypadkach, bo jest człowiekiem dobrym, ale chodzi mi tutaj o takie rzeczy jak zaopiekowanie się dziewczyną w towarzystwie, czy chociażby przyjechanie po nią, a nie że ja mam do niego przyjechać i jeszcze wracać po nocach do domu. To takie drobne sprawy, ale nie dają mi podstaw do zaangażowania. Ciągle trzymam Go na dystans. Kompletnie się nie rozumiemy w niektórych kwestiach. Wszyscy mi mówią, że mam zerwać ten stosunek, ale ja nie umiem. Mam też problem z decyzyjnością. Proszę pomóżcie, jestem chwilami zrozpaczona. Nie krytykujcie mnie za to mówiąc sama sobie jesteś winna, ale proszę wykażcie się miłosierdziem i proście Jezusa przez Maryję, o miłosierdzie i potrzebne ł
       
Wpisy : 21 do 30
Strona : 3
Ilość wpisów : 5544