Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5181 do 5190
Strona : 519
Ilość wpisów : 5455
dnia 21/11/2008 godz. 23:01
Ocena : -/10

Jezu ratuj moje życie, ratuj moje plany pragnieia. Pomóż mi zerwać z wszelkim grzechem.
Ratuj pomóż mi na studiach, zwróć mi pasje szczególnie do muzyki, informatyki.
Jezu błągam pomóż ratuj tą miłość. Wielm ile narobiłem głupot ale Błagam ratuj to wszystko, mpomóż mi.
Już mam dość, już nie mam siły tego wszystkiego ciągnąć. Błągam udziel wszelkich potrzebnych łask Jej, pomoż nam się zejść,tak bardzo pragne byśmy byli razem, by mi wybaczyła tego mojego zwlekania i milczenia;(
ratuj nasze życie, ratuj plany pragnienia. Błągam pomóż
 
dnia 20/11/2008 godz. 11:25
Ocena : -/10

Mateńko, przytul mocno mojego Męża i Rodziców, zaproś Ich na Dwór Niebieski, a mnie otrzyj łzy po Ich odejściu. Ty znasz moje kłopoty, wiesz, jak bardzo Bóg mnie zranił zabierając wszystkich, których kochałam. Maryjo, skróć me cierpienia i zabierz z tego świata. Moje życie to gehenna. BŁAGAM CIĘ, USŁYSZ MNIE !!!
 
dnia 19/11/2008 godz. 21:27
Ocena : -/10

Matko Najsłodsza...
Piszę, ponieważ mam ogromną prośbę. Bardzo bym chciała prosić Was o modlitwę w intencji mojej rodziny, a także proszę o modlitwę za zdanie mojego egzaminu na prawo jazdy które próbuje zdać po raz k*****ny.Powoli tracę już nadzieje, ze mogę zdać :( Maryjo, Najukochańsza Matuchno, ufam, że mi pomożesz. W Tobie pokładam moją ufność i czekam z niecierpliwością na cud o które tak gorąco Cię proszę.
     
dnia 18/11/2008 godz. 09:10
Ocena : -/10

Prosze o modlitwę o spokojny przebieg reszty ciązy, aby Bóg czuwał nade mną i moim synkiem, oddalał od nas wszelkie zło, nieszczęście i choroby. Aby nie było żadnych komplikacji a mój syn urodził się zdrowy i w terminie.
 
dnia 17/11/2008 godz. 19:29
Ocena : -/10

Dziękuję za łaskę dzisiejszej spowiedzi, że wreszcie odważyłam się powiedzieć o swoim problemie, który mnie bardzo trapi. Proszę o szczery żal za grzech oraz aby wytrwała w postanowieniu poprawy.
Proszę w tych moich trudnych chwilach o potrzebne łaski szczególnie o wiarę, nadzieję i miłość, aby była silna i nie wpadła w rozpacz. Tak bardzo chce kochać i być kochaną, a w tej chwili przeżywam wielkie rozczarowanie.
Proszę o potrzebna łaski dla Mariusza oraz o spotkanie i rozmowę, której tak bardzo potrzebuje, aby wszystko sobie ostatecznie poukładać, zrozumieć, żebym nie bała się ufać, kochać, wierzyć. A jeśli taka jest wola Boga proszę o jeszcze jedną szansę dla nas i wzajemną szczerą miłość.
 
dnia 17/11/2008 godz. 06:39
Ocena : -/10

Za pośrednictwem dusz czyśćcowych, dla których proszę o wejście do Królestwa Niebieskiego, błagam o pomoc w rozwiązaniu wszystkich moich problemów
 
dnia 16/11/2008 godz. 17:48
Ocena : -/10

Prosze o modlitwę za wstawiennictwem Sw Jozefa oraz Mateczki w intencji siostry Anety, która potrzebuje uzdrowienia z licznych zranien emocji i duszy.
Proszę Cie Jezusie o naprawę jej życia złamanego choroba alkoholowa w Jej rodzinie.
Proszę również o uzdrowienie życia Jej bliskich którzy Ja krzywdza.
Proszę o rozeznanie i naprawę naszych relacji, o siłę i wytrwałość dla nas obojga. Polecam Twojej opiece nas oboje oraz obecna sytuację.
Dziękuję Ci za postawienie Anety na mojej drodze oraz za każda przelana łze.
 
dnia 15/11/2008 godz. 21:30
Ocena : -/10

Za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego Bogu zawierzam intencję, w której dnia 18, 19, 20 listopada zostaną odprawione trzy Msze Św. Niech Dobry Pan przywróci nadzieję wbrew nadziei.
 
Wpisy : 5181 do 5190
Strona : 519
Ilość wpisów : 5455