Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5411 do 5420
Strona : 542
Ilość wpisów : 5882
dnia 13/07/2009 godz. 16:00
Ocena : -/10

Boże, uzdrów Przyjaźń między mną a Szymonem...błagam Cię....
 
dnia 24/05/2009 godz. 14:11
Ocena : -/10

Bardzo proszę o modlitwę i wstawinnictwo u Maryi-NASZEJ Matki, a także u Jana Pawła II tak miłującego młodzież o łaskę miłosci i spotkania na swej drodze drugiej połówki, bo już dłużej nie udźwignę samotności. Pragnę tylko kochać, być kochana i założyć rodzinę-wtedy będe szczęśliwa. Na razie mało jest we mnie radości życia, tak bardzo chcę być kochana i niesamotna. Tak bardzo potzrebuję miłości drugiego człowieka. Pomóżcie modlitwą, a wierzę, że się wszystko szybko ułoży. Bóg zapłać dobre Duszki!!! Pamiętajcie o mnie :cry:
   
dnia 24/05/2009 godz. 08:34
Ocena : -/10

W nadchodzącym tygodniu proszę o szczególną modlitwę w intencji mojej Mamy, proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla niej na każdy dzień życia. Dziękuję za Jej troskę i trud oraz w intencji mojego bratanka Macieja, który w poniedziałek będzie obchodzić swoje drugie urodziny proszę o opiekę Anioła Stróża dla niego by wzrastał w latach i mądrości oraz o zdrowie, radosne dzieciństwo i potrzebne łaski dla niego.

Gorąco proszę o modlitwę w moich pozostałych intencjach, które noszę głęboko w sercu i nieustannie polecam modlitwie
Polecam modlitwie rodzinę brata proszę aby panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie aby nie zaniedbywali mszy św w niedziele, proszę o radosne dzieciństwo dla dzieci. Proszę o przemianę serca i łaskę spowiedzi dla brata aby miał dużo zleceń, aby udało mu się poukładać wszystkie sprawy i wyjść z bardzo trudnej sytuacji. Proszę o potrzebne łaski dla nich, by omijało ich to co złe.
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków i cioci by odzyskała pełną sprawność w ręce .
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza o powodzenie w życiu osobistym, pracy i na studiach o zdanie wszystkich egzaminów szczególnie zaległych , proszę dla niego na czas egzaminów o Dary Ducha św, jasność umysłu, żeby się niezniechęcał. Bardzo proszę o spotkanie, rozmowę i jeśli taka wola Boga o wzajemną miłość dla nas. Proszę aby nie błądził i przestał Panie Ty wiesz co. Dziękuje mu za pomoc
       
dnia 19/05/2009 godz. 14:39
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,aby Bóg Milosierny błogosławił mnie Marii Łucji mojemu synowi Krzysiowi,jego żonie Karinie córce Kasi synowi Mateuszowi.Niech między nami panuje miłość i zgoda.Niech żli i nikczemni ludzie nie mają do nas dostępu.Szczerzy przyjaciele niech będą zawsze z nami i będzie ich coraz więcej. W naszym letnim domu nad jeziorem niech upływają nasze wspólne letnie wakacje w zgodzie i dobrym nastroju.Łaska wiary i opieka Boża niech nas nigdy nie opuszcza.Złodzieje,którzy nas okrali niech poczują wyrzuty sumienia i oddadzą ukradzione pieniądze.O jak najszbszy sakrament małżeński dla Kasi i Marcina.O zbawienie wieczne dla osób za które zwykle się modlę.O zdrowie i zabezpieczenie materialne dla nas.O spokój miłość i zrozumienie w rodzinie mojej siostry Krystyny. Osoba która niszczy jej życie i moje niech znajdzie opamiętanie i pozostawi nas i nasze rodziny w spokoju. Broń Panie wszystkich,których wymieniłam przed utratą wiary,samotnością,biedą i opuszczeniem.
 
dnia 19/05/2009 godz. 11:55
Ocena : -/10

BŁAGAM O MODLITWE ABYM SZYBKO WYSZŁA Z DŁUGÓW ZNALAZŁA PRACE BYŁA Z WŁODKIEM ABY MIREK SIE ODEZWAŁ ABYMDZIS POMYŚLNIE ZAŁATWIŁA SPRAWY
 
dnia 19/05/2009 godz. 08:46
Ocena : -/10

Bardzo prosze o wsparcie modlitewne Kochane Duszki,nigdy mnie nie zawiedzacie i wspieracie,o uzdrowienie Bogdana w Jego ciezkiej chorobie.
Bog zaplac za kazda modlitwa znoszona do naszego Pana i Jego Matki Pieknej Milosci
 
Wpisy : 5411 do 5420
Strona : 542
Ilość wpisów : 5882