Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5411 do 5420
Strona : 542
Ilość wpisów : 5714
 
dnia 09/12/2008 godz. 08:48
Ocena : -/10

Proszę o przyjęcie Grażynki do Królestwa Niebieskiego
 
dnia 09/12/2008 godz. 00:01
Ocena : -/10

Witam !
Na początku się przedstawiam mam na imię Łukasz, mam 24 lata, mieszkam w Warszawie jestem pełno sprawny ale i tak czuję się inny.
Czuję że oddala się od ludzi a przede wszystkim oddalam się od Boga. Pamiętam, że inni się ze mnie śmiali i mnie wyzywali od Małp itd. , itp.
Miałem dziewczynę, ale dziewczyna mnie zostawiła i od Lipca nie jesteśmy razem widocznie jej nie pasowałem, zabawiła się moimi uczuciami i cały czas mnie okłamywała, źle zniosłem nasze rozstanie nawet chciałem się zabić.
Do tej pory myślę o tym co było źle, nigdy nie miałem powodzenia u dziewczyn. Wiele razy zastanawiam się czy warto żyć? Czy życie ma sens?, Czy może lepiej nie żyć?, Moim największym marzeniem było mieć dziewczynę,
Ale czy jakaś mnie zechce? Czy znajdę dziewczynę? Naprawdę tego się boje a nie chce zostać sam!, Nie mam żadnego przyjaciela, nie mam kolegów i nie mam koleżanek, nie mam też znajomych, nawet nie mam takiej normalnej rodziny. Obecnie pracuję ale nie cisze się z tej pracy ta praca nie jest za dobra a pracuję w serwisie sprzątającym. Czuje w swoim sercu gniew, nienawiść, żal, smutek oraz rozpacz. Nie cieszę się ze swojego życia. Mie potrafię znaleźć pracy, mam wielką obawę przed znalezieniem lepszej pracy, boję się że nie dam rady w innej pracy. Obecnie się uczę w Liceum uzupełniającym ale też nie wiem czy ją skończę bo ja nie jestem asem w szkole. Boje się, że nie zdam. Pytanie dlaczego, żadna dziewczyna mnie nie chce? Może dlatego mnie nie chce bo nie mam wykształcen
 
dnia 06/12/2008 godz. 21:22
Ocena : -/10

Bardzo proszę o modlitwę za Justynke za mnie i najbliższych opraz zamnie. Panie prowadź nas, pomagaj nam, chroń nas przed złem przymnóż nam wiary i wybacz nam nasze grzechy. pomóż w spełnieniu moich pklanów i zamairów. Błagam napraw to co zepsułem, błagam Cię działaj z wielką mocą w tym wszystkim. Panie Ratuj to wszystko.

Krzysiek
 
dnia 06/12/2008 godz. 20:08
Ocena : -/10

Polecam modlitwie brata proszę dla niego o dar szczerej spowiedzi, przemianę serca i życia o wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, aby nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka. Proszę aby dla mnie i moich bliskich czas adwentu był radosnym oczekiwaniem.
Proszę o potrzebne łaski dla Mariusza.. Bardzo dziękuję za spotkanie i jeśli taka wola Boga proszę o wzajemną miłość dla nas.
Z całego serca przepraszam za moje słabości, postępowanie za to, że swoją złość i rozpacz wyładowuje na najbliższych, tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię Panie daj mi siłę, chce być silna. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
 
dnia 06/12/2008 godz. 12:23
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę za pewnego człowieka. Panie, który chcesz wszystkich ocalić, proszę Cię o nawrócenie dla pewnego człowieka, ukaż mu prawdę i uzdrów jego duszę, wejdź z mocą w jego życie, proszę Cię o pozytywne i uczciwe załatwienie jego bardzo trudnej sprawy, jeśli taka jest Twoja wola. Niech się objawi Twoja moc i chwała Panie. Bóg zapłać!
 
dnia 05/12/2008 godz. 21:21
Ocena : -/10

Szczęść Boże , błagam o modlitwę w pewnej beznadziejnej sytuacji w którą wpakowałam się sama przez swoją głupotę i chęć posiadania zbyt wiele. Załuję tego i chce to zmienić, dlatego proszę o modlitwę bym potrafiła i by osoba przezemnie poszkodowana potrafiła mi wybaczyć lub dla jej dobra wcale się o tym nie dowiedziała.
     
dnia 05/12/2008 godz. 07:08
Ocena : -/10

Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego Małżeństwa. Błagam o przemycie oczu i serca mojego Najukochańszego, tak jak stało się w moim przypadku. Błagam o dar szczerej rozmowy, o spokój, o nadzieję, o potok wiary dla nas obojga. Nasze problemy są możliwe do rozwiązania, tylko musimy tego oboje chciec. Ja pragnę tego z całego serca! Proszę, a właściwie błagam o taką łaskę dla mojego Małżonka. Dziękuję z głębi serca!
 
Wpisy : 5411 do 5420
Strona : 542
Ilość wpisów : 5714