Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 71 do 80
Strona : 8
Ilość wpisów : 5618
dnia 20/09/2018 godz. 22:02
Ocena : -/10

W intencji uwolnienia mojego małżeństwa od wszelkiego złego ducha i złego traktowania kobiety, o Łaskę nawrócenia męża i umocnienie wiary dla mnie. Proszę także o Łaskę nawrócenia dla moich bliskich oraz uzdrowienia duchowego i fizycznego rodziców.
 
dnia 20/09/2018 godz. 21:48
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę za Patrycję. Abyśmy jak najszybciej znaleźli ludzi, którzy będą umieli jej pomóc i by tej pomocy nie odrzucała. O uzdrowienie jej duszy i ciała, jeśli taka jest wola Boża.

Bóg zapłać za modlitwę!
       
dnia 18/09/2018 godz. 11:49
Ocena : 8/10

Błagam o modlitwę !

Martyna jest ze mną w ciąży 12 tydzień. Jej rodzina bardzo
religijna ( chodź fałszywie religijna) może nawet próbować zabić nasze
dziecko również Martyny rodzina mnie nie lubi , nie akceptuje.
Martyna też nie chce tego dziecka denerwuje się i ciągle żyje w stresie z tego wszystkiego a na dodatek podupadła na zdrowiu psychicznym i niestety chce kontynuować studia od października na 3 roku kierunek pielęgniarstwo. Błagam o gorącą akceptowalną miłość między mną i Martyną o ślub z nią i o to by dziecko przeżyło, urodziło się zdrowe i o potrzebne łaski dla dziecka i byśmy je z Martyną w miłości wychowali oraz o zdrowie fizyczne , psychiczne , duchowe, pokój ,dojrzałość i potrzebne łaski dla Martyny i uwolnienie się z rąk rodziny i koleżanek .
Ja mam na imię Damian 28 lat, Martyna 21 lat.
Proszę też módlcie się również o ochronę i opiekę Bożą nad Martyną i naszym dzieckiem. By żadne przekleństwo nie dotknęło Martyny i naszego dzieciątka nienarodzonego i by Martyny rodzina mnie zaakceptowała , zmieniła o mnie zdanie na lepsze.
   
dnia 16/09/2018 godz. 15:22
Ocena : -/10

Proszę o pomoc w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej o zgodę i spokój w rodzinie oraz poprawę trudnej sytuacji finansowej. Niechaj znikną złości kłótnie i złośliwości wnuka w stosunku do dziadków. Proszę o nawrócenie wnuka na wiarę i usunięcie wrogości do Kościoła i rodziny i wszystkich ludzi.Ratuj Boże naszą rodzinę i wiarę w rodzinie. Wymódl poprawę zdrowia w rodzinie i usunięcie napięć,lęków, agresji i załamania nerwowego.Pozwól wrócić do miejsca narodzin.
     
Wpisy : 71 do 80
Strona : 8
Ilość wpisów : 5618