Dzień Zaduszny

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry." /Soren Kierkegaard/

Moderatorzy: duszek_koordynator, tesia, Moderatorzy

duszek_basia
Duszek
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 20:00

Dzień Zaduszny

Nieprzeczytany post autor: duszek_basia »

Dziś obchodzimy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzn. tych wszystkich, którzy w życiu ziemskim chociaż byli wierni Bogu, ale niestety nie żyli tak doskonale, aby zaraz po odejściu z ziemskiego życia móc wejśc do Pełni Bożego Szczęścia i Pokoju w Niebie na wieki.
Dusze tych wiernych są zbawione i wejda kiedyś do Nieba, czyli osiągną Pełnię Bożego Szczęścia i Pokoju na wieki. Jednak przez jakiś czas muszą oczyszczac się ze wszystkiego, z czego niestety nie oczyściły się na ziemi, a co nie pasuje do Porządku Bożego w Niebie. Tym duszom możemy pomóc jedynie naszymi modlitwami, oraz pełnieniem dobrych uczynków w ich intencji, wszystko czyniąc z miłości do Boga ku Chwale Bożej.


MIŁOSIERNY BOŻE MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I POKOJU, OJCZE, SYNU I DUCHU ŚWIĘTY, KOCHAM CIĘ WIELBIE CIĘ, I DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO, CO CZYNISZ DLA MNIE I DLA WSZYSTKICH LUDZI, A ZA PRZYCZYNĄ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ, MARYI, POKORNIE PROSZĘ, POMÓŻ MI SŁABEMY NĘDZNEMU CZŁOWIEKOWI, ABYM ZAWSZE Z ŻYWĄ WIARĄ, NADZIEJA I MIŁOŚCIĄ, ORAZ Z POKORĄ PRZYJMOWAŁ KAŻDE SŁOWO JEZUSA JAKO ŚWIATŁO BOŻE OŚWIECAJĄCE DROGI MEGO ŻYCIA I WYPROWADZAJĄCE MNIE Z CIEMNOŚCI ŚWIATA UPADŁEGO I POGRĄŻONEGO W GRZECHACH. AMEN.
ODPOWIEDZ