Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-04-22 05:06:07 Aktualizacja dnia: 2019-04-13 10:23:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Akcja - Jeden procent podatku

Propozycja Agaty Klepek za pośrednictwem Duszyczki Irenki

Witaj Duszku Zbyszku :)

Znalazłeś moją wypowiedź o Ilizarowie na Adonai i przekazałeś Duszyczce Irence :) Dostałam maila do Ciebie i piszę w sprawie 1% podatku które umożliwi mi zebranie środków na leczenie, rehabilitację.
Jestem po wypadku medycznym, spowodowanym przez błąd człowieka, dostałam źle podany zastrzyk z Penicyliny, gdy miałam pół roczku. Mam za sobą wiele operacji, jednak nie poddaję się i ufam, staram się walczyć, cenię życie, które jest darem, staram się uśmiechać i cieszyć wieloma rzeczami.
Bardzo trudno jest prosić o pomoc, jednak zmuszona sytuacją nie mam wyjścia. Potrzebuje na operacje nogi kilkadziesiąt tys zł  do tego dochodzą koszty rehabilitowania tej nogi, która jest leczona cały czas. A z 1 % mogę skorzystać pierwszy raz i chciałabym by to przyniosło owoce. Dotąd nie miałam możliwości na rehabilitację, jakiej potrzebuje a to nadzieja dla mnie i szansa na uzbieranie środków na leczenie. W załączniku zostawiam Ci ulotkę dwustronną, wizytówkę i banery, które możesz włożyć do działu 1% u Duszków. A tutaj adres mojej stronki :)

http://www.agataklepek.tk/

Pozdrawiam Was serdecznie :) i dziękuję sercem :)

Proszę pomóż, tak wiele możesz zmienić, miej w tym swój udział ! :)
Wystarczy,że uczynisz krok, by się podzielić 1% podaktu


" Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości." William Wordsworth
 
PS :) bardzo proszę o modlitwę za trójkę dzieci: Wiktoria, Tomek i Patrycja, każde z nich zachorowało na nowotwór i toczy się walka o ich życie. Bardzo potrzebna modlitwa za dzieci i ich rodziców. Dziękuję! Drogie Duszki
 
Aga

*** UAKTUALNIENIE 2014 ***


Mam na imię Aga. Staram się nie poddawać, żyć godnie dla siebie i bliskich mi osób. Cieszę się tym co mam, kocham życie, mam różne pasje, uwielbiam fotografie i przyrodę.

Od dziecka borykam się z konsekwencjami wypadku medycznego spowodowanego przez źle podany zastrzyk z Penicyliny. Za mną wiele pokonanej drogi dzięki czemu chodzę. Konieczne są dalsze leczenia operacyjne i rehabilitacja, które pozwolą mi żyć sprawniej i zmniejszyć narastający ból,który utrudnia mi funkcjonowanie w codzienności. Potrzebuję pomocy w uporaniu się z konsekwencjami wypadku i uszkodzeniami jakie powstają w wyniku przeciążania drugiej nogi i kręgosłupa,leczenia przerastają możliwości finansowe naszej rodziny.

Proszę pomóż mi rozliczając 1% podatku:
*KRS: 0000311733*
Cel szczegółowy 1%:
*Na rehabilitację i leczenie Agaty Klepek*

Dziękuję z całego serducha  za każdą ofiarowaną pomoc
więcej informacji o mnie na stronie:
http://agataklepek.tk/
kontakt : modus_vivendi@o2.pl

baner

baner

ulotka

ulotka


Serdecznie pozdrawiam
Duszyczka Irenka


Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018