Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-04-22 05:07:08 Aktualizacja dnia: 2019-04-13 10:23:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Akcja - Jeden procent podatku


Propozycja Duszyczki IrenkiKochane Duszki!

Drodzy Goście Strony Duszków!

Zwracam się do Was w imieniu mojej koleżanki, Albiny Król. Znamy się od wielu lat, gdyż chodziłyśmy do tej samej klasy i w 1990 r. wspólnie zdałyśmy maturę we Lwowie. Potem Albina wyjechała do Krakowa, gdzie ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 1997 roku spotkałyśmy się w szpitalu we Lwowie na oddziale neurologii... Obecnie Albina mieszka w Gliwicach.

Ma kłopoty ze zdrowiem i II stopień niepełnosprawności. Jest chora na SM, czyli stwardnienie rozsiane. W tym roku skończy 45 lat, oboje Rodzice już nie żyją. Starszy o 10 lat brat mieszka we Lwowie. Albina skończyła kurs komputerowy, pracuje w bibliotece, jest starszym bibliotekarzem.

Proszę Was o przekazanie 1 % podatku dochodowego dla Albiny, dzięki temu będzie ona mogła wykupić drogie leki nierefundowane.

Więcej informacji o jej chorobie i cenach leków jest na stronie:

http://stwardnienierozsiane.webnode.com/

Aby 1% podatku trafił do Albiny, należy w formularzu rozliczeniowym PIT za 2017 r. wpisać:

Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM „Sezam”
Nr KRS 0000269884
Cel szczególny: Albina KrólDziękuję!


Duszyczka Irenka

Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018