Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-04-21 17:24:23 Aktualizacja dnia: 2019-04-13 10:23:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Akcja - Jeden procent podatku

Propozycja Elżbiety Lewak za pośrednictwem Duszyczki Irenki

Elżbieta Lewak napisała:

Kochani,

wklejam poniżej treść maila, który dostałam od pani Brygidy - matki Huberta Sikorskiego, dla którego organizowałam koncert charytatywny. Dzieciak potrzebuje pomocy. Jeśli zastanawialiście się, komu przekazać 1% podatku, to zachęcam do przekazania właśnie na jego rehabilitacje. :)
Tu podaję link z dokładną informacją o nim i o jego rodzinie: http://www.warszawa.caritas.pl/?id=92&nid=282&lang=1

Proszę o podanie informacji dalej. :) Za każdą pomoc będę wdzięczna. :)
Pozdrawiam serdecznie i z góry z serca dziękuję,

Ela Lewak

Hubert

1%
Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
KRS 0000037904
z dopiskiem
dla Huberta Sikorskiego - 5611
Szanowni Państwo
Bardzo prosimy o przekazanie 1% Państwa podatku na leczenie i rehabilitację naszego syna Huberta, obciążonego bardzo rzadkim zespołem chorobowym o nazwie Smitha, Lemlego i Opitza. Brak możliwości wytwarzania przez organizm cholesterolu wpłynął podczas życia płodowego na wielonarządowe uszkodzenie płodu. Hubert ma padaczkę, rozszczep podniebienia, dodatkowy paluszek lewej dłoni, uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy, nadwzroczność, niedosłuch oraz wiele problemów gastrycznych Pomimo ukończonych 4 lat życia synek nie siedzi samodzielnie, nie mówi a co najgorsze nie odżywia się za pomocą buzi. Od urodzenia karmiony jest poprzez gastrostomię wprost do żołądka. Niestety choroba Huberta nie jest uleczalna, brak jest jakichkolwiek leków poprawiających jakość życia Huberta. Udowodniono, że tylko stała i regularna, wielospecjalistyczna rehabilitacja jest w stanie usprawnić dziecko, a tym samym upiększyć mu życie. Za pieniądze, które przekazaliście Państwo w ubiegłym roku Hubert pojedzie na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka „Neuron”.
Dotychczasowe ćwiczenia - dzięki Państwa ofiarności usprawniły go na tyle, że Hubert zaczyna samodzielnie siadać. Aby rehabilitować nadal Huberta - potrzebujemy Państwa wsparcia i prosimy o pomoc i przekazanie 1% podatku dla naszego synka,
Bardzo dziękujemy
Hubert z rodziną.

Inne informacje:

* Wyniki akcji koncertu charytatywnego "Bliżej marzeń" 21.11.2011 :-) przeczytaj - za pośrednictwem Pani Elżbiety
* Zaproszenie na koncert charytatywny "Bliżej marzeń" 21.11.2011 :-) przeczytaj - zaproszenie za pośrednictwem Pani Elżbiety 

Pozdrawiam serdecznie,

Duszyczka Irenka


Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018