Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-04-21 17:20:56 Aktualizacja dnia: 2019-04-13 10:23:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Akcja - Jeden procent podatku


Propozycja Duszyczki IrenkiDrodzy Przyjaciele!

Od kilku lat Zbyszek i ja kupujemy prasę i odbieramy paczki w tym samym kiosku „RUCH-u” w Sieradzu. Kieruje nim przemiła pani Bożena Antczak. Na początku stycznia zwierzyła mi się z problemu, z którym zmaga się rodzina. Wnuk pani Bożeny, Wojtuś Antczak, ma trzy lata. Ponad pół roku temu poczuł się źle, długo bolały go nogi. Badania trwały długo, aż rodzice usłyszeli diagnozę: ostra białaczka limfo blastyczna, czyli rak. Wojtuś jest pacjentem wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej „Przylądek Nadziei” gdzie przebywa razem z mamą. Do Sieradza przyjeżdża jedynie na przepustki. Wojtuś jest podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, będącej organizacją pożytku publicznego. Można na nią przekazać 1% podatku. Część wpływów z 1% może trafić na subkonto Wojtusia:

KRS: 0000086210

Cel szczegółowy: Wojciech Antczak

Pani Bożena Antczak dziękuje wszystkim Darczyńcom i prosi o modlitwę za Wojtusia.

Duszyczka IrenkaWróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018