Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-08-19 00:22:57 Aktualizacja dnia: 2019-05-06 15:50:13
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Nowe wieści z dnia 2008-06-09

SOS!!!

Młode Polki potrzebują pomocy!!!

Irena Masalska tekst

Maria Basza zdjęcia

Swietlana Laszina
Swietłana Laszina
Maria Pakosz
Maria Pakosz

Witajcie, Duszki i Duszyczki!

Od chwili opublikowania materiału o Swietłanie Łaszinej i Marii Pakosz jestem w stałym kontakcie z mamą Swietłany, panią Ołeną, a także z Marią. W tym czasie Swietłana przeszła operację nurochirurgiczną, którą polecaliśmy naszym modlitwom. Opreracja się udała. Byli też niedawno u Swietłany lekarze z Polski, stwierdzili, że można będzie ją w Polsce rehabilitowac. Czuje się już lepiej, próbuje wstawać i chodzić. Jednak, środki finansowe na jej leczenie, na podane wcześniej konta dewizowe, nie napływają... Sprawą Swietłany zajął się adwokat, który dopatrzył się w tym, co się z nią stało, oznak przestępstwa. Polecił jej mamie, by zbierała pokwitowania za wszelkie zakupy dla córki – można będzie zmusić winnych tej tragedii do zwrotu wszystkich kosztów. Pani Ołena musi córkę dożywiać, gdyż jedzenie w szpitalu jest bardzo marne.

Maria natomiast się czuje, jak sama mówi „mniej więcej”. Kilkanaście dni temu upadła i się potłukła, przez tydzień leżała w domu, biorąc zastrzyki znieczulające. Obecnie nie wychodzi z domu, ale porusza się po nim samodzielnie...

Módlmy się nadal za obie dziewczyny, tymczasem podaję rekwizyty bankowe konta złotówkowego, założonego niedawno przez panią Ołenę:

Konto dla Swietłany Łaszinej w złotych polskich (PLN)

„KREDOBANK” JSC

Second Lviv branch,

Lviv, Ukraine

Intermediary:                PKO Bank Polski S.A., Warsaw, Poland

Bank pośrednik:            SWIFT: BPKOPLPW

 

Account with institution:  Acc. PL27102000161201110000021

Bank odbiorca:              Joint Stock Сompany “KREDOBANK”

                                           SECOND LVIV BRANCH LVIV,UKRAINE

                                           SWIFT: WUCBUA2X

Beneficiary:                       Acc. 2620701051674           name: LASHINA OLENA

Odbiorca:

Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018